Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

500 200 468

Opinie

Co mówią o nas klienci Opinie

MATEUSZ K.

Pisze

"W 2021 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Deweloper może być dumny z jakości wylewek. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem."

Artur H.

Pisze

"Długo szukalismy domu i znajomi polecili nam inwestycję Nowych Karwian. Umówiliśmy się z Panią Katarzyną na prezentację i podjęliśmy decyzję o zakupie domu. Wszystko przebiegło sprawnie-przy odbiorze były drobne uwagi, ale wszystko zostało szybko naprawione. Jeśli mam być szczery - polecam."

DOROTA

Pisze

"My swoje miejsce znaleźliśmy wybierając domy w nowych Karwianach. Nie żałujemy naszej decyzji mieszka nam się bardzo dobrze ;) Jeśli chodzi o relacje ze spółką Prodim to od samego początku, dzięki pani Kasi i jej profesjonalnej obsłudze układały się  one bardzo dobrze. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z państwa reakcji na rożnego rodzaju pytania, czy tez zgłaszane usterki tutaj należą się podziękowania dla Pani Kamili, która w ekspresowym tempie rozwiązuje tego rodzaju problemy."

KRZYSZTOF I BEATA

Pisze

"Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszej rodziny, ale było warto! Nasz pierwszy wspólny dom kupiliśmy kilka lat temu i nigdzie nie czujemy się tak dobrze, jak na Nowych Karwianach. Mieliśmy mnóstwo wątpliwości i pytań, ale na wszystko sprawnie uzyskiwaliśmy odpowiedzi. Wiemy też, że w razie potrzeby możemy liczyć na pomoc ze strony firmy Prodim."

KAROL

Pisze

"O firmie Prodim dowiedziałem się od znajomych, którzy wcześniej kupowali mieszkanie od tego dewelopera. Byli bardzo zadowoleni, więc zaufałem ich opinii. Mogę powiedzieć, że cały proces zakupu przebiegł profesjonalnie i szybko. Kontakt z panią Katarzyną zawsze był bezproblemowy i konkretny. Po prostu POLECAM!"

WIESŁAW

Pisze

"My experience with Prodim was excellent, thanks in great part to Katarzyna and Kamila"

Zapisz się do newslettera

Dostawaj najświeższe informacje prosto na maila

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas osobiście

dane adresowe

Prodim Sp z o.o. ul. Lipowa 6/14 52-200 Wysoka