Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

500 200 468
Rozwiązania ekologiczne w nowych domach

Ekologiczne rozwiązania w naszych inwestycjach.

Obecnie Świat stawia nas w obliczu takich zmian klimatycznych, które znacząco wpływają na nasze życie. Bycie "eko" staje się coraz bardziej popularne, a sama ekologia dotyka już wielu branż. Nasza firma stawia małe-wielkie kroki, by nasze nowe inwestycje opierały się na ekologicznych rozwiązaniach.

Po pierwsze. Domy wyposażamy w pompy ciepła, które korzystają z odnawialnych źródeł energii, nie zanieczyszczają środowiska oraz są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Po drugie. Montujemy ogrzewanie podłogowe w całym domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pomieszczenia ogrzewają się równomiernie i utrzymany zostaje komfort cieplny domowników. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe zwiększa wydajność i żywotność pompy.

Po trzecie. Budynki posiadają wentylację mechaniczną, która skutecznie wspomaga cyrkulację powietrza oraz chroni przed zawilgoceniem budynku. Taka wentylacja działa także niezależnie od warunków atmosferycznych.

Po czwarte. Budujemy nowocześnie, a nowoczesność też może być "eko”. Prosta bryła pozwala ograniczyć starty ciepła i znacząco zwiększa energooszczędność budynku.

Troszczenie się o środowisko to nie trend, a obowiązek wszystkich obywateli naszej planety. Każdy, chociażby najmniejszy krok w stronę ekologicznych rozwiązań działa na naszą wspólną korzyść.

Zapisz się do newslettera

Dostawaj najświeższe informacje prosto na maila

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas osobiście

dane adresowe

Prodim Sp z o.o. ul. Lipowa 6/14 52-200 Wysoka