Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

500 200 468

Targi mieszkaniowe- czy warto w nich uczestniczyć?

Targi mieszkaniowe to cykliczne wydarzenie organizowane w największych miastach w Polsce. W bardzo dużym skrócie jest to miejsce, w którym spotykają się osoby poszukujące nieruchomości oraz firmy, które je oferują. Wstęp na to wydarzenie najczęściej jest bezpłatny, a na gości czekają specjalne oferty przygotowane przez wystawców.

Targi mieszkaniowe

Wydarzenie nie tylko dla osób obecnie szukających domu

Impreza skierowana jest zarówno dla osób, które aktualnie są na zaawansowanym etapie poszukiwania lokum, ale także dla osób, które dopiero chcą rozeznać się na rynku. W czasie targów przeprowadzane są wykłady o szeroko rozumianej tematyce związanej z nabyciem nieruchomości. Poruszane są najważniejsze problemy, z jakimi aktualnie zmagają się kupujący. W czasie wydarzenia można również zbadać swoje możliwości dotyczące zakupu nieruchomości dzięki obecności wystawców z branży finansowej. W targach, oprócz największych deweloperów, udział biorą też przedstawiciele z dziedziny projektowania i wyposażenia wnętrz.

Jeden weekend - wiele miejsc

Największą zaletą uczestnictwa w targach jest to, że w jednym miejscu można poznać wiele inwestycji na raz. Aby porozmawiać na żywo z doradcami, nie trzeba przemierzać kilometrów jeżdżąc od biura do biura na umówione spotkania. Wyspecjalizowani eksperci z pełnym zaangażowaniem poświęcą swój czas na przedstawienie oferty każdej zainteresowanej osobie. Targi zrzeszają zarówno deweloperów budujących inwestycje lokalnie jak i pośredników przedstawiających ofertę sprzedaży nieruchomości za granicą. To dobry czas aby przemyśleć inwestycje swojego kapitału.

Już za tydzień odbędą się weekendowe Targi Mieszkaniowe we Wrocławiu! Jesteśmy dla Ciebie 9-10 marca 2024 na Tarczyński Arena! Przyjdź i zapoznaj się z ofertą inwestycji Świerkowe Bielany i Nowe Karwiany.

Zapisz się do newslettera

Dostawaj najświeższe informacje prosto na maila

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas osobiście

dane adresowe

Prodim Sp z o.o. ul. Lipowa 6/14 52-200 Wysoka