Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

500 200 468
Poznaj ofertę od dewelopera Prodim

Domy w zabudowie szeregowej – poznaj ofertę od dewelopera z Wrocławia

Nowoczesne, przestronne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej to atrakcyjna alternatywa dla niewielkich mieszkań w starym budownictwie. Aktualnie w sprzedaży dostępne są budynki realizowane w ramach dwóch inwestycji – Świerkowe Bielany oraz Nowe Karwiany. Szukasz domu w przystępnej cenie? Sprawdź ofertę Prodim – dewelopera z Wrocławia.

Świerkowe Bielany – osiedle domów w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich

Świerkowe Bielany to projekt podzielony na cztery etapy realizacji. Łącznie powstaną 64 budynki dwukondygnacyjne w zabudowie szeregowej przy ulicy Świerkowej w Bielanach Wrocławskich.

Atuty realizacji

Jedną z zalet osiedla Świerkowe Bielany jest atrakcyjna lokalizacja. Z jednej strony, osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, a z drugiej – bliskość węzłów komunikacyjnych sprawia, że szybko dostaniesz się do centrum Wrocławia.

Ekologiczne rozwiązania takie jak m.in. pompa ciepła wykorzystująca odnawialne źródła energii to nie tylko ochrona środowiska naturalnego, lecz także bezpieczny, wygodny w użytkowaniu i energooszczędny sposób na ogrzanie budynku.

Domy dostępne w sprzedaży

Zapoznaj się z ofertą domów w zabudowie szeregowej. Dostępne są jeszcze ostatnie nieruchomości, których realizacja jest już na ukończeniu. Oferujemy także domy z aktualnie realizowanych etapów – trzeciego, z planowanym terminem zakończenia w lipcu b.r. oraz czwartego, którego ukończenie planujemy w czerwcu 2024 r.

W naszej ofercie znajdziesz domy o powierzchni 104 m² (ostatnie wolne budynki wybudowane w ramach drugiego etapu inwestycji), 136 m² i 143 m².

Budynek o powierzchni 104 m² składa się z parteru oraz piętra bez skosów. Na parterze znajduje się wiatrołap, garaż, wnęka na pompę ciepła, toaleta, a także przestronny salon połączony z kuchnią. Na piętrze jest klatka schodowa, korytarz, łazienka oraz trzy pokoje.

Dwukondygnacyjne budynki o powierzchni 136 m² i 143 m² to kolejna propozycja skierowana do osób poszukujących domu z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Na parterze zaprojektowaliśmy salon połączony z kuchnią (nieruchomości o powierzchni 136 m²) lub oddzielny salon i kuchnia (domy o powierzchni 143,07 m²). Ponadto znajdują się tu także wiatrołap, korytarz, łazienka i garaż. Piętro domu składa się z korytarza, łazienki, garderoby oraz 4 pokoi.

Nowe Karwiany – inwestycja przy ulicy Jarzębinowej w Karwianach

Nowe Karwiany to nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w jednej z podwrocławskich miejscowości, znajdującej się nieopodal południowej granicy stolicy Dolnego Śląska.

Atuty realizacji

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, prywatny ogródek i szereg ekologicznych rozwiązań, które wprowadziliśmy zarówno z myślą o ochronie środowiska naturalnego, jak i Twoim komforcie to tylko niektóre zalety tego projektu.

Domy na osiedlu Nowe Karwiany budowane są z bloczków silikatowych i ocieplane minimum 15 cm styropianem grafitowym. Podobnie jak w inwestycji Świerkowe Bielany budynki nie posiadają skosów, a na poddaszu przewidziane jest dodatkowe miejsce do przechowywania.

Zadbaliśmy także o dodatkową barierę termiczną i akustyczną. Na parterze budynków montujemy elektryczne rolety zewnętrzne. Na wyższą izolacyjność akustyczną wpływa także to, że domy w zabudowie szeregowej budujemy na niezależnych ścianach.

Domy dostępne w sprzedaży

W ramach XIII etapu inwestycji oferujemy w sprzedaży 20 budynków dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej o powierzchniach 96 i 129 m². Przejdź na stronę realizacji i sprawdź, które nieruchomości są wciąż dostępne do rezerwacji.

Domy o powierzchni 96 m² to optymalne rozwiązanie dla osób poszukujących niedużych, a jednocześnie funkcjonalnych przestrzeni. Na parterze budynku znajduje się korytarz, kotłownia, WC, kuchnia, klatka schodowa, a także salon połączony z jadalnią z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Piętro składa się z trzech pokoi, łazienki i korytarza.

Jeśli jesteś zainteresowany nieco większym metrażem, zapoznaj się z ofertą domów o powierzchni 129 m². Na parterze budynku znajduje się wiatrołap, garaż, pomieszczenie techniczne, toaleta oraz kuchnia połączona z salonem, z którego bezpośrednio wychodzi się do ogrodu. Z kolei na piętrze znajdują się cztery pokoje, łazienka oraz korytarz.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każdą inwestycję projektujemy i realizujemy z uwzględnieniem nowoczesnych trendów w architekturze. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania – systemy grzewcze montowane w budynkach wykorzystują odnawialne źródła energii. Troszczymy się nie tylko o środowisko naturalne, lecz również o komfort mieszkańców. Dbamy o naszych klientów już od pierwszego spotkania – na każdym etapie współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wrocławskim deweloperze, zapoznaj się z historią firmy Prodim. Sprawdź też, jakie inwestycje udało nam się zrealizować z sukcesem przez 10 lat istnienia na rynku nieruchomości.

Zapisz się do newslettera

Dostawaj najświeższe informacje prosto na maila

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas osobiście

dane adresowe

Prodim Sp z o.o. ul. Lipowa 6/14 52-200 Wysoka