Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

500 200 468

Nowoczesne rozwiązania w naszych domach – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Co wyróżnia inwestycje realizowane przez spółkę Prodim? Stawiamy przede wszystkim na nowoczesne rozwiązania, które przekładają się na komfort mieszkańców. Budujemy w zgodzie z naturą – wykorzystujemy ekologiczne materiały budowlane i technologie. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy z myślą o Twoim bezpieczeństwie i wygodzie.

Na co warto zwrócić uwagę, szukając wymarzonej nieruchomości?

Cena, lokalizacja czy inne aspekty? Co wziąć pod uwagę, wybierając nieruchomość? Wszystkie te elementy są istotne – jeśli cena będzie zbyt wysoka, to nie uda Ci się zgromadzić wystarczających środków na własny dom. Nieodpowiednia lokalizacja (np. w okolicy z niedostatecznie rozwiniętą infrastrukturą) znacznie utrudni funkcjonowanie. Dla wielu osób istotną kwestią jest także standard budownictwa.

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, które znajdziesz w naszych domach, to m.in.:

  • ekologiczna powietrzna pompa ciepła;
  • ogrzewanie podłogowe;
  • wentylacja mechaniczna.

Przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na dom w zabudowie szeregowej od spółki Prodim.

Ekologiczna pompa ciepła

Ekologiczna pompa ciepła pobiera energię niezbędną do podgrzania wody i ogrzania budynku z odnawialnych źródeł. W naszych budynkach zastosowaliśmy powietrzną pompę ciepła firmy De Dietrich. Jest to urządzenie nie tylko niezwykle wydajne, lecz także bezproblemowe i intuicyjne w obsłudze.

Powietrzna pompa ciepła to także rozwiązanie, które umożliwia redukcję kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Jest oszczędna i ekologiczna. Zadba o odpowiednią temperaturę zarówno w zimie, jak i w lecie.

Ogrzewanie podłogowe w całym domu

W całym budynku (również w garażu) zostało rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Takie rozwiązanie przyczynia się do optymalnego komfortu termicznego mieszkańców, a także przedłuża żywotność pompy ciepła. Tym samym redukuje koszty eksploatacyjne.

Dzięki ogrzewaniu podłogowemu nie ma też konieczności montowania grzejników na ścianach. Zyskujesz dodatkową przestrzeń, którą możesz dowolnie zaaranżować. Nie musisz martwić się o to, że przez wiszący na ścianie kaloryfer w Twojej sypialni nie zmieści się np. komoda.

Wentylacja mechaniczna

Kolejne rozwiązanie, które wprowadziliśmy z myślą o Twoim codziennym komforcie, to wentylacja mechaniczna. Dzięki niej możesz kontrolować wymianę powietrza. Wentylacja mechaniczna nie tylko wspomaga regulację powietrza, lecz także chroni budynek przed zawilgoceniem i rozwojem pleśni. W przeciwieństwie do tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej, działa niezależnie od warunków atmosferycznych.

Chcesz kupić dom w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej i szukasz optymalnego sposobu finansowania? Dowiedz się więcej na temat bezpiecznego kredytu 2%.

Nowoczesne domy na Twoją kieszeń: Świerkowe Bielany i Nowe Karwiany

Jeśli szukasz domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w spokojnej okolicy – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W portfolio realizacji znajdziesz nowoczesne budynki w przystępnej cenie. W sprzedaży dostępne są nieruchomości o zróżnicowanej powierzchni – od 96 do 143 m². Dzięki temu bez problemu znajdziesz dom odpowiadający Twoim potrzebom.

Może Cię zainteresować: Domy w zabudowie szeregowej – poznaj ofertę od dewelopera z Wrocławia.

Osiedle Świerkowe Bielany

Na osiedlu Świerkowe Bielany w Bielanach Wrocławskich powstają nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie, budowane w zgodzie z naturą. Szereg ekologicznych rozwiązań przekłada się na bezpieczeństwo i wyższy komfort mieszkańców, a także na niższe koszty eksploatacyjne.

Obecnie realizujemy etap 3 inwestycji, w którym klucze planujemy przekazywać już we wrześniu/październiku. Przekonaj się, które budynki nie zostały jeszcze zarezerwowane – listę domów dostępnych na sprzedaż znajdziesz tutaj.

Sprawdź także: Co to jest umowa rezerwacyjna? Co dzięki niej zyskasz?

Osiedle Nowe Karwiany

Nasze realizacje budujemy obecnie tylko z bloczków silikatowych. To ekologiczny materiał naturalnego pochodzenia. Powstaje na bazie wapna i piasku. Nie wydziela szkodliwych substancji, jest odporny na rozwój pleśni i cechuje się wysoką klasą ognioodporności – A1. Doskonale współgra ze stosowanymi przez nas nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie systemów ogrzewania – pompami ciepła – ponieważ pozwala na dłuższe utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach.

Na osiedlu Nowe Karwiany czekają na Ciebie:

Do budynków doprowadzone są wszystkie media. W trosce o Twoją prywatność i bezpieczeństwo zamontowaliśmy na parterze rolety elektryczne. Pomyśleliśmy także o dodatkowej izolacji akustycznej – nasze domy w zabudowie szeregowej budowane są na niezależnych ścianach.

Więcej na temat tej inwestycji dowiesz się z wpisu: Szukasz domu pod Wrocławiem? Poznaj Nowe Karwiany!

Postaw na sprawdzonego dewelopera z Wrocławia, który na swoim koncie ma szereg inwestycji zrealizowanych z sukcesem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapisz się do newslettera

Dostawaj najświeższe informacje prosto na maila

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas osobiście

dane adresowe

Prodim Sp z o.o. ul. Lipowa 6/14 52-200 Wysoka