Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

500 200 468
Wymarzony dom pod miastem, jak go znaleźć?

Jak znaleźć wymarzony dom pod miastem?

Mając w pamięci ograniczenia, z jakimi trzeba było mierzyć się w czasie pandemii, coraz więcej osób myśli o tym, aby zamienić ciasne mieszkanie w bloku na komfortową nieruchomość z ogródkiem. Podpowiadamy, jak znaleźć wymarzony dom pod miastem. Sprawdź, jakie kryteria wziąć pod uwagę przy wyborze nieruchomości oraz jak bezpośrednio skontaktować się z deweloperem.

Określ swoje wymagania dotyczące wymarzonej nieruchomości

Zanim rozpoczniesz poszukiwania wymarzonego domu, zastanów się zarówno nad wysokością budżetu, jaki możesz przeznaczyć na inwestycję, jak i nad tym, jaki powinien być dom, aby w pełni odpowiadał Twoim potrzebom. Uwzględnij również koszty związane z wykończeniem nieruchomości. Dzięki temu zaoszczędzisz czas – ominiesz te oferty, które albo Cię nie zainteresują, albo nie będą odpowiadały Twoim możliwościom finansowym.

Dogodna lokalizacja

Dom w zabudowie szeregowej w podmiejskiej okolicy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących zarówno dogodnego dojazdu do pracy w centrum miasta, jak i pragnących zamieszkać w otoczeniu zieleni. Idealnym rozwiązaniem jest jedna z naszych inwestycji - nowoczesne domy na osiedlu Świerkowe Bielany w Bielanach Wrocławskich. Poznaj infrastrukturę w pobliżu domu.

Metraż nieruchomości

Kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę, to metraż nieruchomości. Decyzja ta będzie miała wpływ nie tylko na wysokość zaciągniętego kredytu na zakup nieruchomości, lecz także przełoży się na późniejszy komfort mieszkańców.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, oferujemy domy w kilku metrażach. Na osiedlu Świerkowe Bielany wciąż są dostępne do rezerwacji nieruchomości o powierzchni 104, 136 i 143 m². Z kolei na osiedlu Nowe Karwiany w podwrocławskich Karwianach możesz zdecydować się na funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 i 129 m².

Maksymalna cena, jaką jesteś w stanie zapłacić

Planując kupno wymarzonej nieruchomości pamiętaj także o tym, aby określić maksymalną cenę, jaką jesteś w stanie zapłacić za dom oraz aby zabezpieczyć środki finansowe na realizację inwestycji. Zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu? Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia naszego doradcy finansowego, który zbada Twoją zdolność kredytową i pomoże uzyskać kredyt na zakup nieruchomości dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Szukasz wymarzonego domu? Skontaktuj się bezpośrednio z deweloperem!

Jeśli interesuje Cię kupno nowej nieruchomości, to wszelkich informacji na jej temat najlepiej jest zasięgać bezpośrednio u źródła – u dewelopera realizującego inwestycję. Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów – telefonicznie, dzwoniąc pod numer 500-200-468, za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzając nasze biuro sprzedaży. Nasz pracownik przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu, możesz liczyć też na merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej – oferta od Prodim

Szukasz wymarzonego domu w zabudowie szeregowej pod miastem? Zależy Ci zarówno na dogodnej lokalizacji, funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, jak i przystępnej cenie? Zapoznaj się z naszą ofertą – aktualnie realizujemy dwie inwestycje w podwrocławskich miejscowościach: osiedle Świerkowe Bielany oraz osiedle Nowe Karwiany.

Domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Świerkowe Bielany

Ekologiczne rozwiązania – m.in. powietrzna pompa ciepła i ogrzewanie podłogowe rozprowadzone zarówno na parterze, jak i na piętrze, świetnie rozwinięta infrastruktura w okolicy, pomieszczenia na piętrze bez skosów – to zaledwie kilka powodów, które przemawiają za wyborem domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Świerkowe Bielany.

Chcesz jeszcze lepiej poznać atuty tej inwestycji? Umów się na prezentację nieruchomości – dowiedz się wszystkiego o standardzie, w jakim przekazywane są domy, poznaj dokładną lokalizację osiedla i sprawdź, które budynki wciąż są dostępne w ofercie.

Domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Karwiany

Obecnie realizujemy już XIII etap inwestycji – w naszej ofercie znajdziesz domy ECO+ w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 i 129 m². Wszystkie budynki zostały wyposażone w ekologiczną pompę ciepła zapewniającą komfort termiczny o każdej porze roku. Rozwiązanie to nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego, lecz także znacząco obniża koszty eksploatacyjne.

Projektując domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Karwiany, uwzględniliśmy również kwestie takie jak bezpieczeństwo oraz wygoda przyszłych lokatorów. Na parterze zostały zamontowane rolety elektryczne. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu rozprowadzonemu na wszystkich kondygnacjach na ścianach nie ma grzejników – możesz zaaranżować całą przestrzeń dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Więcej informacji znajdziesz na stronie inwestycji.

Skontaktuj się z nami już dziś. Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc w wyborze wymarzonego domu w zabudowie szeregowej w jednej z podwrocławskich miejscowości.

Zapisz się do newslettera

Dostawaj najświeższe informacje prosto na maila

Skontaktuj się z nami

Lub odwiedź nas osobiście

dane adresowe

Prodim Sp z o.o. ul. Lipowa 6/14 52-200 Wysoka